DOMOTEX 2019 Informace pro vystavovatele

Přední mezinárodní odborný veletrh podlahových krytin DOMOTEX 2019 se bude konat v termínu 11. – 14. 1. 2019 na výstavišti v Hannoveru, SRN.

Na předchozím veletrhu DOMOTEX 2018 představilo svoje produkty a novinky 1.615 vystavovatelů na rekordní výstavní ploše 106.000 m2. Veletrh navštívilo přes 45.000 odborných návštěvníků. Vystavovatelé a návštěvníci veletrhu přijeli celkem ze 100 zemí.

Veletrh DOMOTEX 2018 přinesl řadu klíčových změn: nové rozvržení veletrhu a jednotlivých hal, vyšší důraz na inspirativní trendy a kreativní nápady, každoroční obměnu klíčového tématu veletrhu. DOMOTEX se stal jedinečným místem setkání pro odborníky z odvětví podlahových krytin z celého světa. Zvýrazněným tématem nadcházejícího veletrhu DOMOTEX 2019 bude „CREATE´N´CONNECT“. Toto téma zachycuje trendy k propojení ve všech oblastech našeho života a podtrhuje význam podlah pro prostory, ve kterých žijeme a pracujeme.

Nomenklatura nadcházejícího veletrhu DOMOTEX 2019 Hannover zahrnuje mimo jiné:

  • tradiční a moderní ručně tkané koberce, strojově tkané koberce, vlákna a příze
  • parkety, dřevěné a laminátové podlahy, korek, bambus
  • elastické podlahové krytiny
  • lišty a profily
  • podlahové krytiny pro balkóny, terasy a zahrady
  • rohože a čistící zóny, péče o podlahy, povrchové úpravy, příprava podkladů, lepidla
  • nářadí, stroje a technologie pro řemeslníky, techniky pokládky a aplikace

Veletrh doplní celá řada tématicky zaměřených akcí. Bližší informace o veletrhu najdete na internetové stránce veletrhu www.domotex.de

Při přihlášení k výstavní účasti do 30. září 2018 Vám bude účtována základní cena za pronájem 1 m2 výstavní plochy 171,- EUR. Po tomto termínu již činí základní cena za pronájem 1 m2 výstavní plochy 178,- EUR.

Pro svoji výstavní účast máte možnost vybrat si z nabídky cenově výhodných výstavních stánků se základním vybavením a službami od veletržní správy Deutsche Messe (fair packages) za  ceny již od 6.537,- EUR (tj. například fair package Basic: řadový výstavní stánek včetně minimální výstavní plochy 20 m2 se základními službami pro vystavovatele a základním vybavením). V DOMOTEX Shopu si můžete připravit kalkulaci nákladů své výstavní účasti a přihlásit se přímo online jako vystavovatel veletrhu DOMOTEX 2019: https://shop.domotex.de/en/00/2019/index.html

Prospekt pro vystavovatele veletrhu DOMOTEX 2019 je k dispozici zde.

Podmínky účasti na veletrhu DOMOTEX 2019 jsou ke stažení zde.

Samostatný ceník je ke stažení zde.

Rádi Vám poradíme a podpoříme Vás při přípravě Vaší výstavní účasti. Kontaktujte nás, prosím, budete-li mít další dotazy.