DOMOTEX 2020 Informace pro vystavovatele

Přední mezinárodní odborný veletrh podlahových krytin DOMOTEX 2020 se bude konat v termínu 10. – 13. 1. 2020 na výstavišti v německém Hannoveru.

Na předchozím veletrhu DOMOTEX 2019 představilo svoje produkty a novinky přes 1.400 vystavovatelů z více než 60 zemí. Téměř 90 % odborných návštěvníků veletrhu mělo rozhodovací kompetenci v oboru podlahových krytin.

Veletrh DOMOTEX 2020 přinese opět rozsáhlou nabídku textilních podlahových krytin a tkaných koberců, parket, vinylových podlah, outdorových podlah a dlaždic. Návštěvníci získají řadu nových informací například o akustice a využití digitálních technologií v oblasti podlah. Novým zvýrazněným tématem veletrhu DOMOTEX bude v roce 2020 „ATMYSPHERE“ se zaměřením na roli podlahových krytin v celkové atmosféře prostoru. Na zvláštní přehlídce Framing Trends v hale 9 budou hrát hlavní úlohu vlastnosti podlahových krytin, které přispívají k příjemnému pocitu při pobytu v prostoru, k přirozenosti a zohledňují téma udržitelnosti životního prostředí. V hale 9 předvedou na nejvyšší úrovni vystavovatelé, designéři, zástupci univerzit a umělci své inscenace zachycující atmosféru prostoru. DOMOTEX zůstává jedinečným místem setkání pro odborníky z odvětví podlahových krytin z celého světa.

Nomenklatura nadcházejícího veletrhu DOMOTEX 2020 Hannover zahrnuje:

  • tradiční a moderní ručně tkané koberce, strojově tkané koberce, vlákna a příze
  • parkety, dřevěné a laminátové podlahy, korek, bambus
  • elastické podlahové krytiny
  • lišty a profily
  • outdorové podlahové krytiny
  • dlaždice (nově v nomenklatuře)
  • rohože a čistící zóny, péče o podlahy, povrchové úpravy, příprava podkladů, lepidla
  • nářadí, stroje a technologie pro řemeslníky, techniky pokládky a aplikace

Veletrh doplní celá řada tématicky zaměřených akcí.

Bližší informace o veletrhu DOMOTEX 2020 najdete na internetové stránce veletrhu www.domotex.de/home 

Základní cena za pronájem 1 m2 výstavní plochy činí 186,- EUR. Pro svoji výstavní účast máte možnost vybrat si z nabídky cenově výhodných výstavních stánků se základním vybavením a službami od veletržní správy Deutsche Messe včetně výstavní plochy (fair packages) za ceny již od 6.839,- EUR. To je například cena za fair package Basic – řadový výstavní stánek včetně minimální výstavní plochy 20 m2 se základními službami pro vystavovatele a základním vybavením. V DOMOTEX Shopu si můžete připravit kalkulaci nákladů své výstavní účasti a přihlásit se online jako vystavovatel veletrhu DOMOTEX 2020: shop.domotex.de/en/

Předběžný plánek veletrhu naleznete zde.

Rádi Vám poradíme a podpoříme Vás při přípravě Vaší výstavní účasti. Kontaktujte nás, prosím, budete-li mít další dotazy.