EMO Hannover 2019 Informace pro vystavovatele

Od 16. do 21. září 2019 předvede světový veletrh obrábění kovů EMO Hannover 2019 pod heslem „Smart technologies driving tomorrow’s production“ celé spektrum moderních sofistikovaných technologií pro obrábění kovů, které jsou srdcem každé průmyslové výroby.

Veletrh představí nejnovější stroje a efektivní technická řešení, služby podporující výrobu, udržitelnost ve výrobním procesu a mnohem více. EMO Hannover se zaměří zejména na obráběcí a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný tok materiálu, počítačové technologie, průmyslovou elektroniku a příslušenství.

Veletrh EMO navštíví odborníci ze všech důležitých průmyslových oborů, jako jsou strojírenství a výstavba investičních celků, automobilový průmysl a jeho subdodavatelé, letectví a kosmická technika, jemná mechanika a optika, stavba lodí, zdravotnická technika, výroba nářadí a forem, výroba ocelových a lehkých konstrukcí.

EMO Hannover je světově nejdůležitějším mezinárodním místem setkání odborníků na výrobní technologie. Na předchozím veletrhu EMO Hannover 2017 vystavovalo téměř 2.230 vystavovatelů ze 44 zemí a veletrh navštívilo na 130.000 odborníků ze 160 zemí. 50 % návštěvníků přijelo na veletrh ze zahraničí. EMO je registrovaná obchodní značka Evropského svazu výrobců obráběcích strojů CECIMO.

Na veletrzích EMO se pravidelně představují i výrobci z České republiky. Nenechte si ani Vy ujít možnost prezentace své nabídky na této jedinečné události odvětví a využijte zvýhodněné ceny za pronájem výstavní plochy při podání Vaší přihlášky do 15. 10. 2018! Přihláškové formuláře k výstavní účasti spolu s podmínkami pro vystavovatele Vám rádi zašleme. Minimální výstavní plocha pro individuální účast je 20 m2.

Vystavovatelé mají možnost využít nabídky typizovaných výstavních stánků se základním vybavením. EMO Easy – typizovaný výstavní stánek – zahrnuje základní vybavení (koberec, stůl, 3 židle, informační pult, koš) včetně denního úklidu stánku a odvozu odpadu, přípojky elektřiny a osvětlení výstavního stánku.

Ve spolupráci s CzechTrade Vám nabízíme možnost prezentovat Vaši nabídku produktů a služeb orientovaných na Průmysl 4.0 ve společném stánku českých vystavovatelů. K dispozici Vám bude jednací prostor minimálně ca 6 m2 (podle Vašich potřeb) plus společné zázemí výstavního stánku. Podmínkou realizace českého společného stánku v tématu Průmysl 4.0 je účast minimálně 3-5 spoluvystavovatelů.

Další informace Vám rádi zašleme a poskytneme Vám rovněž bezplatné konzultace k přípravě Vaší výstavní účasti.

Kontakt na zastoupení Deutsche Messe v ČR.