HANNOVER MESSE 2020 Informace pro vystavovatele

Přední světový veletrh průmyslových technologií HANNOVER MESSE 2020 se bude konat na výstavišti v německém Hannoveru od 20. do 24. dubna 2020. Počtem 6.000 vystavovatelů a 200.000 návštěvníků se HANNOVER MESSE zařadil mezi nejvýznamnější průmyslové veletrhy na světě. Aby si tuto svoji špičkovou pozici veletrh i nadále udržel, bude se HANNOVER MESSE od roku 2020 ještě více zaměřovat na téma průmyslové transformace. Svými sedmi výstavními oblastmi položí základ pro další růst v klíčových segmentech průmyslu, energie a logistiky.

Výstavní oblast Future Hub (od roku 2020 v halách 21 a 24) je zaměřena na výzkum a vývoj, startupy, nové technologie, inovace a budoucnost práce.

Výstavní oblast Automation, Motion & Drives (od roku 2020 v halách 2 až 13) zahrnuje kromě jiného témata automatizace výroby, výrobních procesů a energií. Mimo to se soustředí na techniku pohonů a povrchovou techniku, robotiku, průmyslovou senzoriku a zpracování obrazu, přenos energií, transformátory, nebo na automatizaci v logistice a ve skladové technice.

Oblast Digital Ecosystems bude mít svoje místo ve středu výstaviště (od roku 2020 v halách 14 až 17). Bude zaměřena na digitální propojení a aplikace pro průmysl s tématy podnikový software, PLM, MES, logistické IT, digitální platformy a cloudová řešení, IT bezpečnost, augmented & virtual reality, řešení pro energetický management, umělá inteligence nebo 5G infrastruktura.

Na technologie pro dodávku energií, obzvlášť elektrické energie, průmyslovým podnikům a na propojenou mobilní infrastrukturu se zaměří výstavní oblast Energy Solutions. Tato oblast se bude zabývat zejména výrobou energií, jejich přenosem, technologiemi zásobování energií, teplem a chladem, jakož i infrastrukturou pro elektromobily (od roku 2020 v halách 11, 12, 13, 27).

Výstavní oblast Logistics bude součástí HANNOVER MESSE vždy v sudých letech a zaměří se na přepravní a skladovací techniku, skladové a vnitropodnikové dopravní systémy, zvedací zařízení a příslušenství, bezobslužné transportní systémy, balicí techniku a logistické služby (od roku 2020 v halách 2, 3 a 4). Vystavovatelé z oblasti logistiky budou moci ale prezentovat svoji nabídku každoročně i v jiných výstavních oblastech – obzvláště témata jako automatizace v logistice nebo digitální logistika.

Témata budoucnosti jako lehké stavby a aditivní výroba, technika povrchových úprav, komponenty z nových materiálů, systémy spojování a služby ve strojírenství představí  výstavní oblast Engineered Parts & Solutions (od roku 2020 v halách 19, 20, 22, 23).

Compressed Air & Vacuum předvede v lichých letech inovativní techniku stlačeného vzduchu a vakuovou techniku (od roku 2021 v hale 26).

Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2020 bude Indonésie.

Veletrh doplní celá řada tématicky zaměřených akcí. Bližší informace o veletrhu HANNOVER MESSE 2020 najdete na internetové stránce veletrhu www.hannovermesse.com .

Veletrhu HANNOVER MESSE se zúčastňuje každoročně asi 50-60 vystavovatelů z České republiky na výstavní ploše okolo 1.000 m2.

Standardní cena je 239,- EUR / m2 při podání přihlášky od 16. 9. 2019 do 19. 12. 2019. U přihlášek podaných po 20. 12. 2019 se připočítává příplatek ke standardní ceně 5 %. Pro svoji výstavní účast máte možnost vybrat si z nabídky cenově výhodných výstavních stánků se základním vybavením a základními službami od veletržní správy Deutsche Messe (fair packages) za atraktivní ceny již od 4.646,- EUR (tj. například fair package Basic: řadový výstavní stánek včetně výstavní plochy 9 m2 se základními službami pro vystavovatele a základním vybavením). V HANNOVER MESSE Shopu si můžete připravit kalkulaci nákladů své výstavní účasti a přihlásit se přímo online jako vystavovatel veletrhu HANNOVER MESSE 2020: shop.hannovermesse.de/en.

Plánek veletrhu HANNOVER MESSE 2020 si můžete stáhnout zde.

Prospekt pro vystavovatele veletrhu HANNOVER MESSE 2020 v angličtině je k dispozici zde .

Rádi Vám poradíme a podpoříme Vás při přípravě Vaší výstavní účasti. Kontaktujte nás, prosím, budete-li mít další dotazy.