HANNOVER MESSE USA 2020

HANNOVER MESSE USA 2020 (14. – 19. 9. 2020)
McCormick Place, Chicago, Illinois, USA

Dovolujeme si Vás pozvat k vystavovatelské účasti na nejvýznamnějším průmyslovém veletrhu v Severní Americe HANNOVER MESSE USA (HMUSA) 2020 zaměřeném na novinky v oblasti Industrial Internet of Things/IIoT, Industry 4.0, automatizační systémy, umělou inteligenci a další oblasti. HMUSA je pořádán paralelně s největším severoamerickým veletrhem výrobních technologií IMTS. HMUSA tak poskytuje přehled o všech nejdůležitějších technologiích a řešeních v průběhu celého řetězce tvorby hodnot. Na předchozím veletrhu se v roce 2018 představilo přes 500 vystavovatelů a veletrh navštívilo přes 129.400 návštěvníků z více než 100 zemí.

Nomenklatura HANNOVER MESSE USA 2020 zahrnuje tyto oblasti:

  • Integrated Automation, Motion & Drives USA / IAMD USA (Průmyslové automatizační systémy, elektrické systémy, mikrosystémové technologie, technika pohonů a fluidní technika, hydraulika a pneumatika, průmyslové energetické systémy)
  • Digital Factory (Zvláštní přehlídka zaměřená na integrované procesy a IT řešení)
  • Fluid Power Zone (Zvláštní přehlídka zaměřená na fluidní techniku)
  • Industrial Supply (Inovativní subdodavatelská řešení a lehké konstrukce)
  • Surface Technology (Technologie povrchových úprav)
  • ComVac (Technika stlačeného vzduchu a vakuová technika)

Veletrh doplní celá řada tématicky zaměřených akcí. Bližší informace o HMUSA 2020 najdete na internetové stránce veletrhu www.hannovermesseusa.com.

Vystavovatelům je pro jejich prezentaci připravena nabídka výstavních stánků různého typu v odpovídajících cenových relacích.

Rádi Vám poradíme a podpoříme Vás při přípravě Vaší výstavní účasti. Kontaktujte nás, prosím, budete-li mít další dotazy.