HANNOVER MESSE 2019 Informace pro vystavovatele

HANNOVER MESSE 2019 se bude konat na výstavišti v německém Hannoveru od 1. do 5. dubna 2019. Na předchozím veletrhu HANNOVER MESSE 2018, který se konal souběžně s veletrhem intralogistiky CeMAT 2018, se představilo dohromady 5.800 vystavovatelů. Veletrhy navštívilo přes 200.000 návštěvníků, z toho přes 70.000 návštěvníků (asi 30 %) přijelo ze zahraničí.

V rámci HANNOVER MESSE 2019 budou uspořádány přední mezinárodní odborné veletrhy v klíčových oborech, jako jsou průmyslová automatizace a IT, energie, pohony, průmyslové subdodávky a výzkum a vývoj. Přesvědčivým vystavovatelským konceptem mezinárodních odborných veletrhů pořádaných na jednom místě sází HANNOVER MESSE na aktuální trendy a témata, jako je synergie v rámci průmyslových procesů a efektivní a trvale udržitelná produkce. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2019 bude Švédsko.

Vaše inovace a produkty se setkají s požadovanými cílovými skupinami. Osloví mezinárodní odborné návštěvníky z různých uživatelských oborů a špičkové manažery s vysokou rozhodovací pravomocí a jasnými investičními záměry.

V rámci HANNOVER MESSE se v roce 2019 představí těchto 6 odborných veletrhů:

  • Integrated Automation, Motion & Drives / IAMD (Mezinárodní veletrh pro integrovanou automatizaci, průmyslové IT, techniku pohonů a fluidní techniku)
  • Digital Factory (Mezinárodní veletrh pro integrované procesy a IT řešení)
  • Energy (Mezinárodní veletrh pro integrované energetické systémy a mobilitu)
  • ComVac (Mezinárodní veletrh pro techniku stlačeného vzduchu a vakuovou techniku)
  • Industrial Supply (Mezinárodní veletrh inovativních subdodavatelských řešení a lehkých konstrukcí)
  • Research & Technology (Mezinárodní veletrh výzkumu, vývoje a přenosu technologií)

Veletrh doplní celá řada tématicky zaměřených akcí.

Bližší informace o veletrhu najdete na internetové stránce veletrhu www.hannovermesse.com .

Veletrhu HANNOVER MESSE se zúčastňuje každoročně asi 50-60 vystavovatelů z České republiky na ploše 700 až 1.000 m2.

Využijte zvýhodněné ceny za výstavní plochu při podání přihlášky do 15. září 2018!

Základní cena za pronájem 1 m2 výstavní plochy v halách:
226,- EUR při podání přihlášky do 15. 9. 2018,
233,- EUR při podání přihlášky od 16. 9. 2018 do 31. 1. 2019 (standardní cena).
U přihlášek podaných po 1. 2. 2019 se připočítává příplatek ke standardní ceně 5 %.

Pro svoji výstavní účast máte možnost vybrat si z nabídky cenově výhodných výstavních stánků se základním vybavením a službami od veletržní správy Deutsche Messe (fair packages) za atraktivní ceny již od 4.561,- EUR (tj. například fair package Basic: řadový výstavní stánek včetně výstavní plochy 9 m2 se základními službami pro vystavovatele a základním vybavením). V HANNOVER MESSE Shopu si můžete připravit kalkulaci nákladů své výstavní účasti a přihlásit se přímo online jako vystavovatel veletrhu HANNOVER MESSE 2019: https://shop.hannovermesse.de/en/00/2019/index.html.

Podmínky účasti na veletrhu HANNOVER MESSE 2019 jsou ke stažení zde.

Samostatný ceník je ke stažení zde.

Rádi Vám poradíme a podpoříme Vás při přípravě Vaší výstavní účasti. Kontaktujte nás, prosím, budete-li mít další dotazy.

Dovolujeme si Vás upozornit na letošní premiéru HANNOVER MESSE USA 2018 v Chicagu v McCormick Place, na které představí svoji nabídku průmyslových technologií 2.400 vystavovatelů (https://hannovermesseusa.com/). V případě zájmu o vystavovatelskou účast nebo o návštěvu HANNOVER MESSE USA 2018 v rámci VIP Buyer Programu nás, prosím, kontaktujte.