LABVOLUTION 2019 Informace pro vystavovatele

LABVOLUTION se bude konat v termínu od 21. do 23. května 2019 v Hannoveru. LABVOLUTION je přední evropský odborný veletrh pro inovace ve vybavení laboratoří a optimalizaci workflow v laboratořích. Předvádí celé spektrum práce v laboratořích – od life sciences až po analytickou chemii. Zahrnuje laboratorní techniku a infrastrukturu laboratoří pro výzkumné, analytické, výrobní a studijní laboratoře z uživatelských odvětví chemie, farmakologie, life sciences a ze sektoru životního prostředí, potravinářství, bioanalytiky a výzkumu a vývoje.

Veletrh LABVOLUTION se vyvinul a navazuje na renomovaný veletrh BIOTECHNICA a obor biotechnologií a biotechnologického výzkumu je zde prezentovaný mimo jiné přednáškami v rámci BIOTECHNICA FORUM. LABVOLUTION slouží jako mezinárodní platforma pro diskusi o aktuálních tématech a trendech jako Labor 4.0, laboratorní workflow nebo bioanalytika a přináší další hodnotu svými formáty pro transfer poznatků vědy, výměnu zkušeností a profesní rozvoj. LABVOLUTION bude probíhat v hale 19/20 (přímo u severního vchodu na výstaviště NORD).

Hlavní témata pro vystavovatele LABVOLUTION 2019:

  • Laboratorní technika a infrastruktura, automatizace v laboratořích
  • Analytika a management kvality
  • Informatika, digitalizace, big data
  • Chemikálie, činidla a spotřební materiály
  • Aplikace a postupy v chemickém a farmaceutickém průmyslu, v životním prostředí a v potravinářském průmyslu
  • Aplikace a výzkum v biotechnologiích
  • Výzkumné ústavy, univerzity, vysoké školy
  • Svazy a instituce
  • Služby

Další informace pro vystavovatele LABVOLUTION 2019 najdete na internetových stránkách www.labvolution.de.

Vystavovatelům je k dispozici bohatá nabídka typizovaných výstavních stánků od veletržní správy Deutsche Messe. Například nejjednodušší řadový typizovaný výstavní stánek fair package Basic včetně výstavní plochy 9 m2, základního vybavení a základních služeb pro vystavovatele pořídíte již od 4.223,- EUR. Využijte sníženého poplatku za výstavní plochu při podání přihlášky do 31. 8. 2018! V LABVOLUTION Shopu na adrese https://shop.labvolution.de/en si můžete svoji vystavovatelskou účast naplánovat, vykalkulovat si cenu a zaslat přihlášku online.

Prospekt pro vystavovatele veletrhu LABVOLUTION 2019 naleznete zde.

Podmínky účasti na veletrhu LABVOLUTION 2019 jsou ke stažení zde.

Kontaktujte nás, prosím, budete-li mít další dotazy.