LIGNA 2019 Hannover Informace pro vystavovatele

Mezinárodní veletrh pro  dřevozpracující průmysl a lesní hospodářství LIGNA 2019 Hannover se bude konat v termínu  27. – 31. 5. 2019 na výstavišti v Hannoveru, SRN. Na předcházejícím veletrhu LIGNA 2017 Hannover prezentovalo svoji nabídku 1.500 vystavovatelů (z toho 900 zahraničních) na výstavní ploše 129.000 m2 a veletrh navštívilo na 93.000 odborných návštěvníků (z toho 42.000 návštěvníků přijelo ze zahraničí z více než 100 zemí).

Využijte i Vy možnosti prezentovat svoji nabídku v následujících hlavních oborech:

•          Nástroje, stroje a zařízení pro kusovou a sériovou výrobu

•          Technologie povrchových úprav

•          Výroba polotovarů ze dřeva

•          Pilařská technika

•          Energie ze dřeva

•          Strojní komponenty a automatizační technika

•          Lesnická technika

Platformy Industrie 4.0 + Surface Technology + Wood Industry Summit doplňují tuto vedoucí globální obchodní událost pro objevení nových trhů a získání nových kontaktů  s předními světovými firmami, mezinárodními obchodníky a inovátory.

Pro svoji výstavní účast máte možnost využít nabídky typizovaných výstavních stánků se základním vybavením a základními službami (minimální plocha 20 m2). Zvýhodnění ceny za výstavní plochu přináší současné přihlášení k vystavovatelské účasti na 2 následující veletrhy LIGNA 2019 a 2021. Bližší informace najdete v Podmínkách pro vystavovatele LIGNA 2019 na internetové stránce veletrhu www.ligna.de a v LIGNA Shopu na internetové adrese www.shop.ligna.de/en. Zde si svoji vystavovatelskou účast můžete naplánovat, vykalkulovat si cenu a zaslat přihlášku online.

Podmínky účasti na veletrhu HANNOVER MESSE 2019 jsou ke stažení zde.

Prospekt pro vystavovatele je k dispozici zde.

Předběžný plánek veletrhu LIGNA 2019 naleznete zde.

Rádi Vám poradíme a podpoříme Vás při přípravě Vaší výstavní účasti. Kontaktujte nás, prosím, budete-li mít další dotazy.